  1. Stycznik mocy I 12A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 240 V AC LC1D12U7 102.40
    Do sklepu »
    Stycznik mocy I 12A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 240 V AC LC1D12U7
    Sklep:
    ABCelektro
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.83%
  2. TeSys Deca Stycznik mocy I= 12A AC-3 styki pomocniczy 1R + 1Z napięcie cewki 240 V AC LC1D12U7 198.08
    Do sklepu »
    TeSys Deca Stycznik mocy I= 12A AC-3 styki pomocniczy 1R + 1Z napięcie cewki 240 V AC LC1D12U7
    Stycznik TeSys D, 3-biegunowy (3NO), do ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    SCHNEIDER
    MPN:
    LC1D12U7
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
  3. LC1D12U7 207.70
    LC1D12U7
    Stycznik 3xNO 12A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    SCHNEIDER ELECTRIC
    -4.35%
    2+ szt.:
    207.71
    4+ szt.:
    207.70
  4. LC1D12U7 213.06
    LC1D12U7
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; Styki pomocnicze: NO ...
    TME
    SCHNEIDER ELECTRIC
    MPN:
    LC1D12U7
    -4.35%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
  6. Stycznik LC1D 230V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 240V ac Śruba LC1D12U7 286.13
    Stycznik LC1D 230V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 240V ac Śruba LC1D12U7
    Ten stycznik firmy Schneider Electric jest ...
    RS Components
    LC1D12U7
    -6%