  1. TAA 2765A 2x op. U-6mV,I-2nA,CMRR-60dB DIP8 8.00
    Do sklepu »
    TAA 2765A 2x op. U-6mV,I-2nA,CMRR-60dB DIP8
    Sklep:
    ElStat
    MPN:
    TAA-2765A
    Obudowa:
    DIP8
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -10%
    Do sklepu »
    TAA2765A
    UKŁAD SCALONY TAA2765 DIL8
    Sklep:
    Interchip
    Obudowa:
    DIL8
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +83%
    TAA2765A
    2XOP AMPLIFIER / 15V / 70mA / -25+85�
    Dönberg
    TAA2765A
    Tomelektron
    TAA2765A integrierter Schaltkreis
    Williges-Elektronik-Service
    +2.6%