  1. przełącznik Z15G1318 15A 250V HIGLY 21.96
    Do sklepu »
    przełącznik Z15G1318 15A 250V HIGLY
    Sklep:
    El & El
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +23%
  2. WYL.KRANC.LXW5-11Q2 5A 230V ZAM.Z15G1318 22.00
    Do sklepu »
    WYL.KRANC.LXW5-11Q2 5A 230V ZAM.Z15G1318
    Ilość pozycji przełącznika 2 Typ przełącznika ...
    Sklep:
    Mikro
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +83%
  3. Mikroprzełącznik; Z15G1318; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; RoHS 24.23
    Mikroprzełącznik; Z15G1318; trzpień z rolką; 33,4mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; śrubowy; 15A; 250V; IP40; Highly; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    -4.61%
    2+ szt.:
    21.63
    10+ szt.:
    20.73
    20+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
  5. Krańcówka Z15G1318 15A 250VA Rolka poprzeczna 29.50
    Krańcówka Z15G1318 15A 250VA Rolka poprzeczna
    Mikroprzełącznik Z15G1318 Pbf 15A 250VAC rolka ...
    Nowy Elektronik
    +2.47%
  6. Z15G1318 29.95
    Z15G1318
    Mikroprzełącznik SPDT 15A 250VAC rolka poprzeczna
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    HIGHLY
    -16%
    5+ szt.:
    20+ szt.:
  7. Mikroprzełącznik SNAP ACTION Z15G1318 30.00
    Mikroprzełącznik SNAP ACTION Z15G1318
    Klasa szczelności: IP40 Konfiguracja styków: ...
    Trim-Pot
    Producent:
    HIGHLY ELECTRIC
    -3.23%
  8. Z15G1318 34.53
    Z15G1318
    Mikroprzełącznik SNAP ACTION; 20A/250VAC; z rolką ...
    TME
    HIGHLY ELECTRIC
    MPN:
    Z15G1318
    +1.53%