AR05BTBW6190 Viking Tech AR05BTBW6190 AR05BTBW6190 Rezystory Chip 619 Ω SMD 0805 0.125 W...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Viking Tech AR05BTBW6190 AR05BTBW6190 Rezystory Chip 619 Ω SMD 0805 0.125 W 0.1 % 10 ppm 1000 szt.