PMS8FLP10A-0,5%-1K-M2 Czujnik położenia, przewodzący plastyk; pomiar(stroke)15mm; szer.7,3mm wys....
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Czujnik położenia, przewodzący plastyk; pomiar(stroke)15mm; szer.7,3mm wys. 8,2mm dł.37mm, śr. 32mm; moc.0,3W; lin.2(1)% tolerancja 15(10)%; bez sprężyny powrotnej (wyk.specjalne -ze sprężyną powrotną); trwałość 20 mil.cykli; rez.1-20 kohm Uwaga: zdjecie wersji ze sprężyną powrotną
Otwórz plik PDF » 1 stron (111 kB)
Producent:
Meditronik
Inne symbole:
PM8FLP15A, PMS8FLP15A-5K, PMS8FLP15A-1K-SPRING, PMS8FLP8A-M2-1K, PMS8FLP8A-M2-5K, PMS8FLP8A-M2-1K-SPRING, PMS8FLP8A-M2-2K-SPRING, PMS8FLP8A-M2-10K-SPRING, PMS8FLP10A-0,5%-5K, PM8FLP10A-10K, PMS8FLP10A-0,5%-10K, PM8FLP10A-5K-SPRING, PMS8FLP10A-1%-SPRING-5K, PMS8FLP10A-1%-SPRING-10K, PMS8FLP12A-2K-SPRING, PMS8FLP12A-1%-2K-SPRING, PMS8FLP12A-5K-SPRING, PMS8FLP12A-1%-5K-SPRING, PMS8FLP12A-10K-SPRING, PMS8FLP12A-1%-10K-SPRING, PMS8FLP12A-20K, PMS8FLP10A, PM8FLP, PMS8FLP10A-0,5%SPRING-1K, s8flp10a-3072a 10kohm+-15% L.+-2%, PMS8FLP12A-0,5%-1KSPRING, PMS8FLP12A-0,5%-1K-SPRING, PMS8FLP12A-1%-1k-SPRING, PMS8FLP12A-0,5%-5KSPRING