XLC-40-H-DA2S MW Mean Well XLC-40-H-DA2S Sterownik LED 40.0 W 0.6 - 1.4 A 9 - 54 V 1 szt.
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
MW Mean Well XLC-40-H-DA2S Sterownik LED 40.0 W 0.6 - 1.4 A 9 - 54 V 1 szt.