CQ1007J0333T4E Royalohm CQ1007J0333T4E Rezystor precyzyjny 33 kΩ SMD 2010 0.75 W 5 % 100 p...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Royalohm CQ1007J0333T4E Rezystor precyzyjny 33 kΩ SMD 2010 0.75 W 5 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta