CQ06W4F3302T5E Royalohm CQ06W4F3302T5E Rezystor precyzyjny 33 kΩ SMD 1206 0.25 W 1 % 100 p...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Royalohm CQ06W4F3302T5E Rezystor precyzyjny 33 kΩ SMD 1206 0.25 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta