CQ03WAF1202T5E Royalohm CQ03WAF1202T5E Rezystor precyzyjny 12 kΩ SMD 0603 0.1 W 1 % 100 pp...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Royalohm CQ03WAF1202T5E Rezystor precyzyjny 12 kΩ SMD 0603 0.1 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta