TMR 12-2410WI Przetwornica DC/DC TracoPower TMR 12-2410WI 3.3 V/DC 3.0 A 12 W
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Przetwornica DC/DC TracoPower TMR 12-2410WI 3.3 V/DC 3.0 A 12 W