PLD-40-1400B MEAN WELL PLD-40-1400B Sterownik LED Stałonaprądowy 40 W 1.4 A 17 - 29 V/DC...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
MEAN WELL PLD-40-1400B Sterownik LED Stałonaprądowy 40 W 1.4 A 17 - 29 V/DC nie nadaje się do ściemniania 1 szt.