FWP-50A22FI Bussmann by Eaton FWP-50A22FI FWP-50A22FI Bezpiecznik (Ø x D) 22 mm x 58 mm...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Bussmann by Eaton FWP-50A22FI FWP-50A22FI Bezpiecznik (Ø x D) 22 mm x 58 mm 50 A 690 V/AC bardzo szybki -FF- Zawartość 1