248856/ Stycznik instalacyjny Eaton Z-SCH230/63-40 230 V, 240 V 63 A 4 NO 1 szt.
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Stycznik instalacyjny Eaton Z-SCH230/63-40 230 V, 240 V 63 A 4 NO 1 szt.