SMS-R033-1.0 Isabellenhütte SMS-R033-1.0 SMS-R033-1.0 Rezystor SMD 33 mΩ SMD 2512 3 W 1...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Isabellenhütte SMS-R033-1.0 SMS-R033-1.0 Rezystor SMD 33 mΩ SMD 2512 3 W 1 % 50 ppm/K 1 szt.