AR05BTCW5363 Viking Tech AR05BTCW5363 Rezystory Chip 536 kΩ SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 pp...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Viking Tech AR05BTCW5363 Rezystory Chip 536 kΩ SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.