AR03BTBX2801 Viking Tech AR03BTBX2801 Rezystory Chip 2.8 kΩ SMD 0603 0.1 W 0.1 % 10 ppm...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Viking Tech AR03BTBX2801 Rezystory Chip 2.8 kΩ SMD 0603 0.1 W 0.1 % 10 ppm 1 szt.