AR02BTC3602 Viking Tech AR02BTC3602 Rezystory Chip 36 kΩ SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Viking Tech AR02BTC3602 Rezystory Chip 36 kΩ SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.