L-7113GD-12V Kingbright L-7113GD-12V Dioda LED THT zielony okrągły 5 mm 20 mcd 30 ° 8.5...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Kingbright L-7113GD-12V Dioda LED THT zielony okrągły 5 mm 20 mcd 30 ° 8.5 mA 12 V