209078-MM-20-SW Przewód SIL 0,22mm2, 0,2m, 2x wtyk 0,8mm, czarny, ELECTRO-PJP, 209078-M-M-20N
JBC-electronic
209078-MM-20-SW Przewód SIL 0,22mm2, 0,2m, 2x wtyk 0,8mm, czarny, ELECTRO-PJP, 209078-M-M-20N RSS 11.05 11.05 8.98 + VAT
Kod:
1189
Producent:
ELECTRO-PJP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.94% (31.12.2025)
Poprzednia cena:
Symbol: 209078-MM-20-SW kolor czarny
Przewód z 2 wtykami - kołek Au Ø0,8mm. Elementy stykowe złocone. Przewód silikonowy 0,22mm2 (budowa 7×0,20mm, Øzew. 1,4mm) w izolacji wzmocnionej