Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia PCA600F-12-TP2 Obudowa Cosel 12V dc 636 W 264V ac
RS Components
Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia PCA600F-12-TP2 Obudowa Cosel 12V dc 636 W 264V ac RSS 2530.53 2530.53 2057.34 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
PCA600F-12-TP2
Kod:
Producent:
COSEL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (10.08.2025)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+
Znamionowe parametry wejściowe: 85-264 V AC, 1 Φ. Moc znamionowa: 600 W. Okres gwarancji: 5 lat (patrz instrukcje obsługi).