VHBCC-473J-02
TME
VHBCC-473J-02 RSS 2.25 2.25 x 500
MPN:
VHBCC-473J-02
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
FASTRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.16% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
2.26
Dławik: drutowy; THT; 47000uH; 53mA; R: 220Ω; ±5%; Ø6x16mm; Ø: 6mm