DLW5BSN102SQ2L
TME
DLW5BSN102SQ2L RSS 6.91 6.91 5.62 + VAT
MPN:
DLW5BSN102SQ2L
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.02% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
6.84
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 400+ 800+ 1200+ 2000+
Filtr: przeciwzakłóceniowy; Rmax: 60mΩ; Z: 1kΩ; SMD; 50VDC; 1,5A