2EDGKDA-5.08-02P
Wekton
2EDGKDA-5.08-02P RSS 3.09 3.09 x 31
  • Zgodny z RoHS
Kod:
2EDGKDA-5.08-02P
Minimalne zamówienie:
31 szt.
Producent:
DEGSON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.52% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
3.01
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Wtyk żeński Listwa zaciskowa 2pin 20A 2,5mm2 RM: 5,08mm