Kondensator 11000 μF 250 V dc Zaciski śrubowe KEMET ALS80A113NF250 roztaw: 31.8 mm
RS Components
Kondensator 11000 μF 250 V dc Zaciski śrubowe KEMET ALS80A113NF250 roztaw: 31.8 mm RSS 423.20 423.20 x 12
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ALS80A113NF250
Kod:
Minimalne zamówienie:
12 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+36% (26.03.2026)