HM-1457C1202E
TME
HM-1457C1202E RSS 179.64 179.64 146.05 + VAT
MPN:
1457C1202E
Kod:
HM-1457C1202E
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
180.33
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: ekranująca; X: 59mm; Y: 120mm; Z: 31mm; aluminium; naturalny