Przekaźnik F40.52.9.024.0000 24V DC 2styki- F40.52.7.024.0000 odp.RM94P-2
Nowy Elektronik
Przekaźnik F40.52.9.024.0000 24V DC 2styki- F40.52.7.024.0000 odp.RM94P-2 RSS 26.60 26.60 21.63 + VAT
Kod:
20018
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+18% (29.03.2023)
Poprzednia cena:
Przekaźnik FINDER 40.52.9.024.0000 24V DC 2x 8A 2-styki DPDT 8-pin 24V DC | 2x 8A | DPDT | 8pin | do druku Przekaźnik Finder 40.52.9.024.0000 to wysokiej jakości miniaturowy przekaźnik elektromagnetyczny, zaprojektowany z myślą o niezawodnej pracy w aplikacjach przemysłowych i elektronicznych. Dzięki kompaktowej konstrukcji oraz dużej obciążalności styków doskonale sprawdza się zarówno w profesjonalnych systemach sterowania, jak i w urządzeniach codziennego użytku. ◾️ Specyfikacja techniczna
* Producent: Finder
* Model: 40.52.9.024.0000
* Typ: przekaźnik miniaturowy, elektromagnetyczny
* Konfiguracja styków: 2 × przełączny
* Napięcie cewki: 24 V DC
* Prąd znamionowy styków: 2x 8 A
* Napięcie znamionowe styków: 250 V AC
* Ilość torów przełącznych: 2
* Materiał styków: AgCdO
* Montaż: bezpośrednio na PCB lub w gniazdach serii 95
* Wymiary: 26 × 29,5 × 13 mm
* Zgodność: RoHS
◾️ Typowe zastosowania
* automatyka przemysłowa
* systemy sterowania
* urządzenia elektroniczne
* sprzęt AGD
* systemy alarmowe i zabezpieczeń
◾️ Najważniejsze zalety
* ✔ Kompaktowa, oszczędzająca miejsce konstrukcja
* ✔ Wysoka wytrzymałość i obciążalność styków (do 8 A)