HM-1590PF
TME
RSS
114.78
93.32 + VAT
- MPN:
- 1590PF
- Kod:
- HM-1590PF
- Producent:
- HAMMOND
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -0.39% (10.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 10+ | 50+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla 1590pf
Obudowa: uniwersalna; X: 82mm; Y: 153mm; Z: 50mm; 1590; aluminium