Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 0.1 A 60 V (D x S x W) 5.7 x 3.1 x 18.5 mm FRX010-60F 1 szt.
Conrad Electronic
Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 0.1 A 60 V (D x S x W) 5.7 x 3.1 x 18.5 mm FRX010-60F 1 szt. RSS 2.37 2.37 1.93 + VAT
MPN:
FRX010-60F
Kod:
524748
Producent:
ESKA
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (04.03.2026)