Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 3 A 16 V (D x S x W) 7.8 x 3.0 x 19.3 mm FRG300-16F 1 szt.
Conrad Electronic
Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 3 A 16 V (D x S x W) 7.8 x 3.0 x 19.3 mm FRG300-16F 1 szt. RSS 2.65 2.65 2.15 + VAT
MPN:
FRG300-16F
Kod:
524788
Producent:
ESKA
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (11.08.2025)