ARCA403021W
TME
RSS
982.00
798.37 + VAT
- MPN:
- ARCA 403021W
- Kod:
- ARCA403021W
- Zmiana ceny:
- +4.06% (17.01.2026)
|---|---|---|
Obudowa: naścienna; X: 300mm; Y: 400mm; Z: 210mm; ARCA; poliwęglan