ARCA403021W
TME
ARCA403021W RSS 982.00 982.00 798.37 + VAT
MPN:
ARCA 403021W
Kod:
ARCA403021W
Producent:
FIBOX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.06% (17.01.2026)
Poprzednia cena:
943.67
Ilość [ x szt]: 2+ 8+
Obudowa: naścienna; X: 300mm; Y: 400mm; Z: 210mm; ARCA; poliwęglan