ARCA203015W
TME
ARCA203015W RSS 657.95 657.95 534.92 + VAT
MPN:
ARCA 203015W
Kod:
ARCA203015W
Producent:
FIBOX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.9% (17.01.2026)
Poprzednia cena:
633.24
Ilość [ x szt]: 2+ 8+
Obudowa: naścienna; X: 200mm; Y: 300mm; Z: 150mm; ARCA; poliwęglan