2BZX84C36-DIO
Wekton
2BZX84C36-DIO RSS 0.13 0.13 x 713
  • Zgodny z RoHS
Kod:
2BZX84C36-DIO
Minimalne zamówienie:
713 szt.
Producent:
Diotec
Obudowa:
SOT23-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.83% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
0.13
Dioda Zenera 0,3W 36V 8mA ±5% CA SOT23