MMKP-50U/600
TME
MMKP-50U/600 RSS 526.44 526.44 428.00 + VAT
MPN:
MMKP-50U/600
Producent:
SR PASSIVES
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (22.01.2026)
Poprzednia cena:
441.57
Ilość [ x szt]: 3+
Kondensator: polipropylenowy; 50uF; 1200VDC; 600VAC; Ø80x140mm