AKZ120/3DS-5.08-V-BL
Wekton
RSS
1.84
x 50
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- AKZ120/3DS-5.08-V-BL
- Minimalne zamówienie:
- 50 szt.
- Producent:
- PTR HARTMANN
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +2.4% (11.06.2025)
- Poprzednia cena:
- 1.79
| Ilość [ x szt]: | 300+ | 600+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla 3ds5
Listwa zaciskowa 3pin 24A 250V 2,5mm2 h=12,5 RM: 5,08mm