Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 8 A 30 V (D x S x W) 21.6 x 3.0 x 39.5 mm FRU800-30F 1 szt.
Conrad Electronic
Bezpiecznik PTC ESKA Prąd I(H) 8 A 30 V (D x S x W) 21.6 x 3.0 x 39.5 mm FRU800-30F 1 szt. RSS 4.46 4.46 3.63 + VAT
MPN:
FRU800-30F
Kod:
525096
Producent:
ESKA
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (11.08.2025)