PW-6102A-50
TME
PW-6102A-50 RSS 1.98 1.98 x 50
MPN:
6102A-50
Kod:
PW-6102A-50
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
Pawbol
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+28% (18.04.2026)
Poprzednia cena:
1.55
Ilość [ x szt]: 200+ 400+
Rura ochronna; Øoplotu: 25mm; szary; L: 50m; 320N; Øwewn: 19mm