HLG-320H-C3500DA
TME
RSS
453.65
368.82 + VAT
- MPN:
- HLG-320H-C3500DA
- Zmiana ceny:
- -0.98% (11.05.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla hlg
Zasilacz: impulsowy; LED; DALI; 320W; 46÷91VDC; 3500mA; 127÷431VAC