WKO221MCPCF0KR
Wekton
WKO221MCPCF0KR RSS 3.89 3.89 x 11
  • Zgodny z RoHS
Kod:
WKO221MCPCF0KR
Minimalne zamówienie:
11 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-25% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
5.18
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Kondensator ceramiczny X1/Y2 220pF 440VAC Y5T RM: 7,5mm