Stycznik BF 230 V ac Lovato styki: 3-biegunowy 45 kW 80 A 3 NO 230 V Zacisk klatkowy BF8000A230
RS Components
RSS
1398.68 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- BF8000A230
- Kod:
- Producent:
- Lovato
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +25% (04.08.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla bf230
Stycznik ten jest niezbędnym elementem przemysłowych systemów elektrycznych. Zaprojektowany z myślą o solidnej wydajności, ten trójbiegunowy stycznik działa przy napięciu 230 V AC, charakteryzując się kompaktową konstrukcją o wymiarach 55 mm długości, 114,5 mm szerokości i 136 mm głębokości.