Opornik 4.7 kΩ 4 W 5 % +200 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE44K7J
RS Components
RSS 5.76 5.76 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SBCHE44K7J
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (26.03.2026)