MDD01L-12
TME
MDD01L-12 RSS 25.42 25.42 20.67 + VAT
MPN:
MDD01L-12
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
25.71
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 4,5÷5,5VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 42mA