MDD01N-12
TME
MDD01N-12 RSS 25.42 25.42 20.67 + VAT
MPN:
MDD01N-12
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 21,6÷26,4VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 42mA