Kondensator 330 μF 450 V dc Montaż zatrzaskowy Nichicon roztaw: 10 mm LLS2W331MELB
RS Components
Kondensator 330 μF 450 V dc Montaż zatrzaskowy Nichicon roztaw: 10 mm LLS2W331MELB RSS 23.12 23.12 x 200
  • Zgodny z RoHS
MPN:
LLS2W331MELB
Kod:
Minimalne zamówienie:
200 szt.
Producent:
NICHICON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (29.11.2025)
Poprzednia cena:
21.70
Nichicon LS są standardowymi kondensatorami elektrolitycznymi z zabezpieczeniem ażurowym 85longC. Są w stanie wytrzymać 3000 godzin znamionowego prądu tętniącego, którego napięcie waha się od 16 V do 450 V.