Zasilacz MDIN20W24 na szynę DIN - 24V / 1A / 20W
Botland
Zasilacz MDIN20W24 na szynę DIN - 24V / 1A / 20W RSS 44.90 44.90 36.50 + VAT
Kod:
11425
Producent:
OEM
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (01.04.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacz montowany na szynę DIN. Napięcie wejściowe: od 90 V do 264 V AC. Napięcie wyjściowe jest równe 24 V. Prąd wyjściowy to 1 A. Moc znamionowa wynosi 20 W.