07HCP-331K-50
Wekton
07HCP-331K-50 RSS 2.91 2.91 x 500
  • Zgodny z RoHS
Kod:
07HCP-331K-50
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
FASTRON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.51% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
2.89
Ilość [ x szt]: 1000+ 2000+
Dławik drutowy 330uH 0,51A 0,7R ±10% THT RM: 5mm