Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 0805 ±5 % 0.5 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP06J221V
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 220 Ω 0805 ±5 % 0.5 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP06J221V RSS 0.10 0.10 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJP06J221V
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (05.08.2025)