Opornik 220 kΩ 0.25 W -700 to 0 ppm/°C Folia węglowa KOA CF1/4C224J
RS Components
Opornik 220 kΩ 0.25 W -700 to 0 ppm/°C Folia węglowa KOA CF1/4C224J RSS 0.22 0.22 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CF1/4C224J
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (15.08.2025)