Opornik 2.2 kΩ 0.25 W 5 % +350 ppm/°C Folia węglowa KOA CFS1/4C222J
RS Components
Opornik 2.2 kΩ 0.25 W 5 % +350 ppm/°C Folia węglowa KOA CFS1/4C222J RSS 0.47 0.47 x 20
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CFS1/4C222J
Kod:
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (09.12.2025)