6574S-1-502
TME
6574S-1-502 RSS 827.49 827.49 672.76 + VAT
MPN:
6574S-1-502
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.05% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
818.87
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Potencjometr: osiowy; 5kΩ; ±10%; 2W; liniowa; 6,34mm; plastikowy